جراح بینی بازیگران ، عمل بینی بازیگران

جراح بینی بازیگران ، عمل بینی بازیگران

17 بهمن 1400 جراحی زیبایی بینی
زمان مطالعه : 6 دقیقه

جراح بینی بازیگران ، عمل بینی بازیگران

جراح بینی بازیگران

جراح بینی بازیگران

یکی از رایج ترین و شایع ترین جراحی های زیبایی، عمل بینی بازیگران در تهران است که خیلی از مواقع سوژه خبری برخی از رسانه ها هم شده اند. در بیش تر مواقع این عمل با هدف زیباتر شدن و داشتن ظاهری متناسب بین آن ها رایج شده است.

قبل و بعد از انقلاب هم بسیاری از بازیگران زن دغدغه معروف شدن در سینما را داشتند در نتیجه تصمیم گرفتند که با کمی تغییر و با انجام جراحی فرم صورتشان را برای مخاطب قابل پذیرش تر کنند. البته برخی از این جراحی ها در آن دوره برای رفع نواقص و کوچک کردن بینی بوده است.

اما اکنون این جراحی از دلیل اصلی خود خارج شده و بازیگران جوان تر هم که بینی شان هیچ ایرادی نداشته است این عمل را انجام می دهند.

 

عمل بینی بازیگران در تهران

از آنجا که چهره و عمل بینی بازیگران در تهران مربوط به بخشی از حرفه و شغل آن ها می شود در نتیجه این افراد برای عمل بینی خود به دنبال متخصصان با تجربه و سابقه حرفه ای می روند، چرا که تجربه و سابقه پزشک متخصص می تواند تاثیر به سزایی در نتیجه عمل داشته باشد.

امروزه روش های بسیاری برای اصلاح نواقص صورت وجود دارد که می تواند زیبایی چهره فرد را دو چندان کند، بنابراین بازیگران به دنبال این روش ها به خصوص جراحی بینی در تهران هستند.

برخی پزشکان بر این عقیده اند که زمانی یک عمل بینی موفقیت آمیز است که مدل بینی با توجه به اسکلت و ساختار صورت انتخاب شود. ممکن است یک بینی مصنوعی با ساختار غیر طبیعی تاثیر معکوس بر فرم صورت داشته باشد.

 

عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی با هدف تغییر شکل بینی از طریق دستکاری استخوان یا غضروف بینی انجام می شود که یکی از رایج ترین عمل های زیبایی و جراحی پلاستیک است. افراد بسیاری صرفا به دلیل نارضایتی از شکل بینی خود به جراح های بینی مراجعه می کنند و بسیاری از هنرمندان و بازیگران مشهور نیز مثل بهنوش طباطبایی ، سحر قریشی ، الناز شاکردوست ، کتایون ریاحی ، شیلا خداداد و … نیز عمل زیبایی بینی را انجام داده اند.

 

جراح بینی بازیگران زن ایرانی

بسیاری از بازیگران و چهره های مشهور سینمای ایران عمل زیبایی بینی انجام داده اند که البته خیلی از آنها این موضوع را تایید نمی کنند که بینی خود را عمل کرده اند.

عمل بینی شیلا خداداد

جراح بینی بازیگران

جراحی بینی چهره شیلا خداداد را نسبت به قبلش متفاوت کرده است ، صورت او بازتر شده و بینی جدید با چهره اش تناسب زیادی دارد که باعث زیباتر شدن او شده است.

 

جراح بینی بازیگران – نیوشا ضیغمی

جراح بینی بازیگران

بینی جدید نیوشا ضیغمی چهره او را دلنشین تر کرده و بسیاری از خانم هایی که قصد عمل بینی خود را دارند ، میخواهند پس از عمل بینی خود مدلی شبیه مدل بینی خانم نیوشا ضیغمی داشته باشند.

 

عمل بینی الناز شاکردوست

جراح بینی بازیگران ، عمل بینی بازیگران

جراح بینی بازیگران ، عمل بینی بازیگران

الناز شاکردوست نیز از دیگر بازیگران محبوبی است که عمل زیبایی بینی انجام داده است. الناز شاکردوست با اجزای صورت ظریفی که دارد ، بینی بسیار ظریفی نیز عمل کرده است که کاملا با چهره اش هماهنگ است.

 

جراح بینی شبنم قلی ‌خانی

شینم قلی خانی نیز از بازیگران معروف سینما و تلویزیون است که او هم بینی خود را عمل کرده است که البته بینی کاملا طبیعی دارد. بزرگ ترین تغییری که در چهره خانم شبنم قلی خانی به چشم می آید ، جراحی بینی او است که باعث تغییر زیادی در چهره قبل و بعد ایشان شده است.

جراح بینی شبنم قلی ‌خانی

جراح بینی شبنم قلی ‌خانی

 

جراح بینی پرستو صالحی

جراح بینی شبنم قلی ‌خانی

جراح بینی بازیگران

احتمالا شما هم با یک نگاه به چهره قبل و بعد پرستو صالحی ، متوجه تغییرات زیادی شوید که شاخص ترین تغییر در زیبایی بینی او باشد. بینی خانم بازیگر پرستو صالحی نسبت به قبل کوچک تر شده که باعث پر تر دیده شدن صورتش هم نیز می شود.

جراح بینی کتایون ریاحی

بازیگر محبوب سینمای ایران خانم کتایون ریاحی نیز مدت ها قبل جراحی زیبایی بینی انجام داد است. کتایون ریاحی نسبت به دهه سوم زندگی خود به مراتب صورت زیباتری دارد که جراحی بینی می‌ تواند یکی از این فاکتورهای تاثیرگذار باشد. البته خانم کتایون ریاحی هر چند با عمل زیبایی بینی ، تناسب میان اندام های صورتش بیشتر شد اما تفاوت چندانی با چهره زیبای قبل از عملش نکرده است.

 

جراح بینی آرام جعفری

خانم آرام جعفری یکی دیگر از بازیگران زنی است که جراحی بینی انجام داده است. ارام جعفری قبل از عمل بینی بزرگی نداشت اما با جراحی کردن و تبدیل بینی اش به بینی عروسکی ، فاصله بینی تا لب‌شان کمی‌ بیشتر شده و در مجموع چهره‌شان تغییر بسیاری کرده است.

 

جراح بینی بازیگران مرد ایرانی

زمانی عمل زیبایی بینی در میان خانم ها محبوبیت بیشتری داشت اما در این چند سال اخیر تعداد آقایایی که عمل بینی انجام می دهند ، کمتر از خانم ها نیست. در میان بازیگران و هنرمندان مشهور نیز بازیگران آقا مثل امید زندگانی ، سپند امیرسلیمانی ، کامبیز دیرباز و حمیدگودرزی از کسانی هستند که جراحی زیبایی بینی انجام داده اند.

 

جراح بینی امید زندگانی

امید زندگانی بینی صاف و سربالایی دارد و کمتر کسی چهره پیش از عمل او را به یاد دارد اما به هر حال امید زندگانی را با همین چهره می‌ شناسیم.

 

حمید گودرزی و کامبیز دیرباز هم با وجود آنکه جراحی بینی انجام داده اند ، اما کاملا مشخص است که هدف از جراحی فقط کوچک تر کردن بینی نبوده است و اصلاحاتی روی بینی صورت گرفته است.

 

برزو ارجمند نیز از بازیگران آقاست که عمل بینی انجام داده و با وجود اینکه بینی بزرگی داشت اما در چهره‌اش به عنوان یک عیب خودنمایی نمی ‌کرد و پس از عمل کردن ، بینی او هم مثل بینی امید زندگانی صاف و سربالاست

 

حسام نواب‌ صفوی نیز بازیگرانیست که چندین سال قبل جراحی زیبایی بینی انجام داده است که بینی او پس از عمل کردن کمی کوچک و سربالاست و ظرافت زیادی دارد.

 

در مقابل تعداد زیادی از بازیگران آقا که بینی خود را عمل کرده اند ، برخی نه تنها با بینی بزرگ خود مشکلی ندارند بلکه آن را بخشی از کارکتر چهره خود می ‌دانند مثل آقای مهران رجبی ، جواد رضویان ، آقای یوسف صیادی ، علیرضا خمسه ، رضا کیانیان و … که اعتقادی به عمل زیبایی بینی ندارند و حتی برای ایفای نقش های طنز یا نقش های جدی و تاریخی به بینی بزرگشان احتیاج دارند.

 

انتخاب مناسب متخصص عمل بینی

همان طور که در مقالات پیشین گفته شد، شما می توانید با یک انتخاب درست و به جا نتیجه مطلوب و رضایت مندی را از عمل خود داشته باشید. گاهی اوقات یک فرد تنها مبنای خود را هزینه عمل زیبایی بینی قرار می دهد و ممکن است در نهایت از نتیجه کار راضی نباشد.

هر عمل بینی ممکن است زیبا و متناسب با چهره در نیاید مگر اینکه در کنار هنر پزشکی، با فرهنگ ایرانی و واکنش عرفی جامعه سازگار باشد. چه برای درمان انحراف و پولیپ بینی و چه برای زیبایی و تناسب چهره، عمل بینی حتما باید به دست یک پزشک کار بلد انجام شود. انتخاب جراح برتر بینی در تهران که به ساختار بینی، تناسب صورت با بینی و واکنش های فیزیکی و روحی شما با این تغییرات آشنایی دارد ضروری است.

 

دکتر امیر حسین محمدی مفرد | جراح بینی

۰۹۲۱۵۲۵۶۷۵۵