بینی نیمه فانتزی,انواع مدل های جراحی بینی
بینی نیمه فانتزی

بینی نیمه فانتزی,انواع مدل های جراحی بینی

14 اردیبهشت 1399 مقالات

مدل های مختلف بینی

فانتزی,نیمه فانتزی,طبیعی

هدف از جراحی زیبایی بینی رفع نواقص تا حد امکان و ایجاد ظاهری تا حد ممکن ایده آل و استاندارد است ؛ اما تفاوت در سلیقه افراد و تکنیک های  جراحی باعث تغییرات زیادی در دست یافتن به نتایج گوناگون شده است.

مدل طبیعی

البته مدل طبیعی به معنای نگه‌داشتن برخی از نقایص اولیه بینی اصلی نیست بلکه به معنای تطابق کامل بینی با سایر قسمتهای صورت است .بعد از عمل جراحی بینی از این نوع ,افراد ویژگیهای جراحی واضحی مانند زخم بخیه نخواهند داشت. بینی بسیار کوچک نیست. به عبارت دیگر ، اگر افراد بعد از عمل بینی  بیمار را ببینند ، متوجه نمی شوند که جراحی بینی داشته است. در جراحی طبیعی بینی فقط نواقص ظاهر بینی برطرف می شود و نوک بینی باریک یا راست نمی شود. همچنین مهمترین ویژگی بینی طبیعی عدم وجود منحنی روی بینی است. این مدل از فرم بینی برای آقایان مناسبتر است.

بینی طبیعی

بینی طبیعی

بینی فانتزی(عروسکی)

در جراحی بینی فانتزی ، بینی کوچکتر از حد معمول شکل می گیرد ، نوک بینی به سمت بالا متمایل می شود و پل بینی خمیده است. بینی فانتزی ممکن است کاملاً مصنوعی به نظر برسد زیرا قسمت پشت بینی خیلی خمیده است یا نوک بینی بیش از حد به سمت بالا است و باعث می شود بینی کاملاً از حالت طبیعی خارج شود. اندازه بینی Dolly همچنین ممکن است با قسمت های دیگر صورت مطابقت نداشته باشد و ممکن است غیر طبیعی به نظر برسد. اما علیرغم همه این موارد ، این مورد محبوب و مورد درخواست بسیاری از خانمها است.
بینی عروسکی برای هر صورت مناسب نیست ، بنابراین زنانی که می خواهند جراحی بینی فانتزی داشته باشند باید فرم صورت خود را در نظر بگیرند.

مدل نیمه فانتزی

بینی نیمه فانتزی ترکیبی از بینی طبیعی و بینی فانتزی است. در این مدل قوس ایجاد شده کمتر از بینی فانتزی است که باعث می شود بینی نسبت به مدلهای فانتزی کمتر خمیده باشد و در کل این بینی برای افرادی مناسب است که تمایل به داشتن بینی طبیعی ندارند اما بینی فانتزی را نیز دوست ندارند.

بینی نیمه فانتزی,انواع مدل های جراحی بینی

بینی نیمه فانتزی,انواع مدل های جراحی بینی

زاویه بین بینی و لب فوقانی باید در مدل طبیعی بینی 90 تا 100 درجه باشد ، اگر این زاویه به 105 درجه برسد ، بینی به نظر می رسد فانتزی. بینی هایی با زاویه های بالاتر از 105 درجه بسیار مصنوعی به نظر می رسند.