لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی

23 مرداد 1399 مقالات

لیفت صورت بدون جراحی

جراحان پلاستیک سالهاست که  جراحی لیفت صورت را انجام می دهند. از آنجا که روشهای غیر جراحی به طور فزاینده ای بی خطر و مؤثر می شوند ، زنان و مردان توجه بیشتری به آن می کنند. بنابراین  این سوال مطرح میشود که، دقیقاً لیفت صورت غیر جراحی چیست؟ بگذارید یک جراح پلاستیک معتبر توضیح دهد.

لیفت صورت غیر جراحی ترکیبی از روشهای حداقل تهاجمی و غیر جراحی است

که برای جوانسازی و تازه کردن ظاهر طراحی شده است.

در مقایسه با  جراحی ، این تکنیک ها نیازی به برش بزرگ ، بیهوشی عمومی یا بستری شدن در بیمارستان ندارند. درمان های غیر تهاجمی باعث می شود بیماران با ناراحتی بعد از عمل و کمترین آسیب ، بلافاصله از مطب پزشک خارج شوند. حتی اگر “زیر تیغ جراحی نروید” ، نتایج ضد پیری ناشی از جراحی لیفت صورت غیر جراحی هنوز قابل توجه است.

عوارض جانبی لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی

سریع

ناراحتی کم
بدون بیهوشی عمومی
مقرون به صرفه
به طور موقت ظاهر جدیدی را امتحان می کنید
خصوصیات منفی لیفت صورت غیر جراحی
نتایج متوسط ​​و غیر دایم
درمان باید تکرار شود
هزینه ها می توانند در طی ماه ها بیشتر شوند

لیفت اعضای صورت

هر لیفت غیر جراحی برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد افراد به صورت سفارشی طراحی شده است.

انواع تکنیک های غیر تهاجمی در دسترس هستند که

هر چیزی را از خطوط ریز ، چین های عمیق ، پوست شل ، نازک شدن لب ها ، گونه های فرو رفته ، منافذ بزرگ ، جای زخم آکنه و از بین رفتن حجم صورت برطرف می کنند.

موارد پر کاربرد در لیفت غیر جراحی شامل موارد زیر است:

پرکننده های پوستی

پرکننده های پوستی بخشی از حجم دهنده های   غیر جراحی است. نتایج بلافاصله قابل دیدن است و باعث ایجاد نشاط و جوانی می شود. پرکننده ها در امتداد خطوط Nasolabial یا Marionette Lines قرار دارند ، می توانند برای داشتن ظاهری بدون چین و چروک ، بافتهای صاف و پر حجم ایجاد کنند. پرکننده های پوستی را می توان از چندین محصول از جمله اسید هیالورونیک غنی از رطوبت (HA) تهیه کرد. خواص چربی زدایی و نرم کننده آنها از شش ماه تا یک سال کامل ادامه دارد.

بوتاکس

قطعه مهم پازل جراحی زیبایی صورت ، بوتاکس کاهش چین و چروک بی نظیر را ارائه می دهد. بوتاکس اغلب برای صاف کردن چین و چروکهای پیشانی ، خطوط اخم و پنجه کلاغی استفاده می شود. بوتاکس به طور موقت عضله هدف را آرام می کند ، خطوط مرتبط با  تکراری را صاف می کند. اگرچه بوتاکس تسکین فوری از چین و چروک را ارائه نمی دهد ، بیماران طی یک تا دو هفته نتایج را مشاهده می کنند. مزایای بوتاکس می تواند سه ماه طول بکشد.

تزریق چربی

تزریق چربی یک روش نیمه تهاجمی است ،

با استفاده از بافت چربی که از طریق لیپوساکشن در ناحیه مختلف بدن استخراج می شود.

این سلولهای چربی تمیز و پردازش می شوند و سپس برای تقویت حجم صورت مجدداً به صورت تزریق می شوند.

سلولهای چربی زنده با بافتهای موجود ادغام می شوند و کانتورهای جوانی را ارائه می کنند که برای سالهای بعدی ادامه خواهد داشت.

درمانهای بی نیاز از پر کننده

چندین مؤلفه از لیفت غیر جراحی برای ایجاد یک چهره درخشان در حالی که سوزن را به طور کلی کنار میگذارد وجود دارد.

لایه برداری های شیمیایی امروزی یک تکنیک قابل اعتماد و غیر تهاجمی است ، منافذ بزرگ را کاهش داده و کیفیت کلی پوست را بهبود می بخشد.

درم ابریژن و میکرودرمابراس دوباره پوست را  لایه برداری می کند و باعث نابودی  بافت خشک و آسیب دیده می شود.

خطوط ریز ، چین و چروک و هایپرپیگمانتاسیون با رسیدن پوست تازه به سطح کاهش می یابد. درمان های لیزر و سونوگرافی مانند Ultherapy و ThermiTight از انرژی فراوان برای رفع عمیق ترین و لایه های اساسی پوست استفاده می کنند. در طی ماه های بعدی ، بافت ها محکم تر و سفت تر می شوند.

ترمیم و نگهداری بعد از لیفت صورت غیر جراحی

برای حفظ نتایج بهینه ,درمان باید هر چند ماه یکبار تکرار شود. توجه داشته باشید که هر چه در حفظ این درمان های غیر جراحی کوشا باشید ، با گذشت زمان ، ممکن است نیاز کمتری به آنها داشته باشید. بعد از یک جلسه بوتاکس ، چون پوست و ماهیچه ها شل می شوند ، خطوط  بدتر نمی شوند ، بدین معنی که محصول کمتری می تواند نتایج مشابهی را در آینده ارائه دهد. علاوه بر این ، HA در پرکننده های پوستی باعث افزایش تولید کلاژن بدن می شود و یک لایه داربست محکم در زیر پوست ایجاد می کند. چین و چروک به اندازه زیادی عمیق نیست ، بنابراین بعدا ممکن است به سرنگ های پرکننده کمتری احتیاج پیدا کنید.

مهم نیست که درمان انجام شود ، روند پیری ادامه خواهد یافت.

کار با یک جراح پلاستیک دارای مجوز تابلو بدان معنی است که هر لیفت صورت غیر جراحی می تواند برای نیازهای رو به رشد پوست شما تنظیم شود. سرانجام ، اگر تکنیک های غیرتهاجمی دیگر نتوانند به نتایج مطلوب برسند ،

می توان عمل جراحی را در نظر گرفت.

همه اینها با مشورت با جراح پلاستیک دارای مجوز شروع می شود

اگر جراحی زیبایی صورت برای شما مورد توجه است ، با یک جراح پلاستیک معتبر و دارای مجوز صحبت کنید