بهترین جراح بینی در تهران با نمونه کار + مشاوره رایگان و هزینه عمل بینی
بهترین جراح بینی در تهران با نمونه کار + عمل بینی اقساط

بهترین جراح بینی در تهران با نمونه کار + مشاوره رایگان و هزینه عمل بینی

19 مهر 1400 جراحی زیبایی بینی مقالات

بهترین جراح بینی در تهران با نمونه کار + مشاوره رایگان و هزینه عمل بینی

 

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

هر ساله هزاران نفر زیر تیغ جراحی رفته و جراحی بینی انجام می دهند. عمل بینی می تواند با هدف زیبایی یا با هدف بهبود عملکرد بینی و یا هر دو انجام گیرد. با جراحی بینی می توان به بهبود یا درمان مشکلات تنفسی انجامید و به اصلاح بدفرمی های مادرزادی یا بدفرمی های در اثر آسیب و ضربه پرداخت. بیمارانی که به دنبال انجام جراحی بینی هستند احتمالاً برای پیدا کردن بهترین جراح بینی به تحقیقات و پرس و جوهای زیادی نیاز دارند. یک جراح بینی خوب به بهبود عملکرد مجاری بینی تسلط داشته و همزمان برای زیبایی و تقارن هرچه بیشتر بینی تجربه بالایی دارد. به این ترتیب تنفس درست بعد از جراحی بینی امکان پذیر می شود.

آنچه همه درباره جراحی بینی نمی دانند

جراحى پلاستیک زیبایى بینى که به عنوان عمل بینى یا رینوپلاستى نیز شناخته مى شود، یکى از کارآمدترین و پرطرفدار ترین عمل هاى زیبایى در بین افراد، خصوصا بانوان است. بسیارى از افرادى که از شکل و اندازه بینى خود راضى نیستند و حس مى کنند که بین بینى و سایر اجزاى صورت آنها تناسب وجود ندارد، تصمیم به انجام این عمل مى گیرند .

گفتنى است عمل زیبایی بینی یکی از دشوارترین روش های جراحی پلاستیک برای دستیابی به نتایج دائمى و مطلوب است. باید توجه داشت که تفاوت یک نتیجه خوب و یک نتیجه بد در عمل زیبایی بینی می تواند تنها یک میلی متر باشد. بنابراین بهترین جراح زیبایی بینی باید علاوه بر مهارت جراحی کافى و ظرافت از سلیقه و زیبایی شناسی خوبى نیز برخوردار باشد.

چگونه بهترین جراح بینی را اتخاب کنیم ؟

یکی از مهمترین عوامل برای نتیجه ای رضایت بخش در جراحی بینی، انتخاب جراح بینی مناسب است. از آنجایی که جراحی بینی یکی از چالش برانگیز ترین رشته های عمل های زیبایی موجود در جهان است، شما باید دست کم، یک جراح واقعی متخصص در این زمینه، با تجربه جراحی قابل توجه، و با سابقه ای مطلوب پیدا کنید. همچنین یک جراح بینی خو‌ب، همیشه یک همراه مؤثر، یک شنونده بیمار و یک مراقب دلسوز نیز باید باشد.

 

هر ساله هزاران هزار نفر زیر تیغ جراحی رفته و جراحی بینی انجام می دهند. جراحی بینی می تواند با هدف زیبایی یا با هدف بهبود عملکرد بینی و یا هر دو انجام گیرد. با جراحی بینی می توان بهبود یا درمان مشکلات تنفسی را انجام داده و به اصلاح بدفرمی های مادرزادی یا بدفرمی های در اثر یک آسیب و ضربه و حتی جراحی پولیپ بینی پرداخت.

بیمارانی که به دنبال انجام جراحی بینی هستند احتمالاً برای پیدا کردن بهترین جراح بینی به تحقیقات و پرس و جوهای زیادی نیاز دارند.

یک جراح بینی خوب به بهبود عملکرد مجرای بینی تسلط داشته و همزمان برای زیبایی و تقارن هرچه بیشتر بینی تجربه بالایی دارد. به این ترتیب تنفس درست بعد از جراحی بینی امکان پذیر می شود.

اگه براتون سوالی پیش آمده است حما روی لینک کلیک کرده یا به بخش سوالات متداول مراجعه کنید . 

امروزه با توجه به افزایش تقاضا برای انجام عمل های زیبایی و مخصوصا جراحی بینی نیاز است که یک فرد برای جراحی بینی خود به یک جراح و پزشک متخصص و معتبر مراجعه نماید تا بهترین و با کیفیت ترین جراحی را انجام دهد.

برای انجام این کار نیاز است که بهترین جراح بینی را پیدا کرده و با خیال راحت انجام جراحی بینی خود را به آن جراح بسپاریم.

با توجه به غیر قابل بازگشت بودن جراحی های زیبایی، افرادی که قصد انجام اینگونه جراحی ها را دارند می بایست حتما در انتخاب جراح زیبایی مورد نظر بسیار دقت نمایند. این انتخاب می تواند در نتیجه نهایی جراحی بینی بسیار تاثیرگذار باشد.

انتخاب جراح خوب بینی تاثیر کاملا مستقیمی در نتیجه جراحی و کیفیت آن دارد، اگر جراح انتخابی دارای تجربه و علم کافی در این زمینه نباشد نمی توان انتظار چندانی از نتیجه جراحی بینی داشت.

انتخاب جراح بینی ترمیمی در تهران

با توجه به اینکه انتخاب یک جراح خوب بینی می تواند در نتایج عمل جراحی بینی بسیار تاثیر گذار باشد و همچنین با توجه به اینکه نتایج جراحی بینی غیر قابل بازگشت هستند حتما باید در انتخاب بهترین جراح بینی بیشترین وسواس را به خرج داد تا بتوان بهترین جراح بینی را انتخاب کرده تا در نهایت بتوان به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کرد.

مهارت، علم، تبحر و تجربه جراح بینی مهمترین عوامل در انتخاب بهترین جراح بینی هستند، همچنین یک جراح خوب بینی باید در کنار داشتن علم و تجربه دارای هنر زیبا شناسی نیز باشد، چرا که برای خلق یک بینی زیبا در عمل جراحی زیبایی بینی باید بتوان تمامی معیارهای زیبایی را مد نظر قرارداد تا به تنایج خیلی خوبی رسید و بینی زیبایی را خلق کرد.

 

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

 

روش های انتخاب جراح خوب بینی

 1.  سوال از آشنایان، دوستان و نزدیکان و اقوام خود در مورد جراح بینی خوب.
 2. بررسی کیفیت جراحی با سوال از متقاضیان جراحی بینی که عمل بینی را با یک جراح خاص انجام داده اند.
 3. بررسی اسامی بهترین جراحان بینی و مراجعه حضوری به کلینیک زیبایی یا مطب آنها برای کسب اطلاعات بیشتر.
 4. ترتیب یک جلسه مشاوره حضوری با پزشک قبل از انتخاب آن.
 5. بررسی اهداف و نتایج مورد انتظار خود در جلسه حضوری با جراح متخصص بینی مورد نظر.
 6. بررسی نمونه کارهای جراحی زیبایی بینی آن جراح.

 

بهترین جراح بینی در تهران ، دکتر امیرحسین محمدی مفرد

بهترین جراح بینی در تهران ، دکتر امیرحسین محمدی مفرد

 

بهترین جراح بینی باید یک سری خصوصیات داشته باشد تا با توجه به آن خصوصیات بتوان میزان توانایی و تسلط آن جراح را بررسی و نسبت به انجام عمل جراحی توسط آن جراح تصمیم گیری کرد. از جمله خصوصیات جراح بینی خوب می توان به میزان تسلط آن جراح ، اخلاق مداری خوب ، علم و دانش آن جراح اشاره کرد.

در ابتدا یک متقاضی جراحی بینی می بایست به بررسی سوابق کاری ، سوابق تحصیلی ، اخلاق کاری ، و نمونه کارهای جراحی بینی توسط آن جراح بینی بپردازد تا بتواند یک تصمیم گیری درستی مبنی بر انتخاب بهترین جراح بینی برای انجام عمل بینی خود انجام دهد.

بهترین جراح بینی در تهران

اینکه واقعا بهترین جراح بینی در تهران کیست را باید با توجه به معیارهای لازم برای انتخاب بهترین جراح بینی ، جراحان را مورد بررسی قرار داد تا به نتیجه رسید.

 

از جمله فاکتورهای لازم بهترین جراح بینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

✔ دانش و علم بالا

علم بالا و دانش زیاد در زمینه جراحی بینی بسیار مهم می باشد چرا که بدون داشتن علم مناسب و کافی در زمینه جراحی بینی نمی توان انتظار نتایج خوب و مناسبی از جراحی بینی توسط جراح مورد نظر داشت.

 

✔ تجربه زیاد

تعداد عمل های جراحی بینی انجام شده توسط یک جراح بسیار مهم می باشد، قاعدتا در صورتی که یک جراح تعداد جراحی های زیادی داشته باشد دارای تجربه بسیار بالاتر و بهتری خواهد بود که این موضوع می تواند در نوع و کیفیت عملکرد جراح تاثیرگذار باشد و نتایج خوبی را به همراه داشته باشد.

 

✔ اخلاق مدار بودن

اخلاق مدار بودن نیز یکی دیگر از پارامترهای انتخاب بهترین جراح بینی می باشد که می تواند در مشاوره های قبل از جراحی و همچنین در معاینه های بعد از عمل جراحی تاثیرگذار باشد و به داوطلبان جراحی بینی کمک شایانی بکند.

توصیه به خواندن : مدت زمان عمل بینی

نمونه کار بینی دکتر امیرحسین محمدی مفرد

نمونه کار بینی دکتر امیرحسین محمدی مفرد

برخی دیگر از ویژگی های جراح خوب بینی

 1. توانایی بالا در انجام عمل جراحی بینی
 2. برخورداری از علم زیبایی شناسی
 3. توانایی تجسم حالت بینی بعد از عمل
 4. تمامی اقدامات لازم قبل و بعد از جراحی بینی را به بیمار توضیح دهد.
 5. پاسخ به تمامی سوالات بیمار در جلسه مشاوره
 6. در اولویت قرار دادن سلامت بیمار
 7. مشخص کردن تاریخ دقیق جلسات مراجعه بعد از عمل برای بیمار
 8. بدست آوردن اطلاعات دقیق از داروهای مصرفی بیمار و سابقه بیماری های او
 9.  سوال از بیمار درباره حساسیت های غذایی و دارویی او
 10. تجویز کلیه آزمایشات مورد نیاز جهت جراحی بینی را برای بیمار
 11. اعمال بیشترین تاثیر مطلوب را روی نتیجه جراحی با تخصص و مهارت خود.

 

بهترین جراح بینی در ایران | نقد و بررسی بهترین جراح بینی تهران

دکتر امیر حسین محمدی مفرد  یکی از بهترین جراحان بینی ایران و تهران می باشند که به شکل کاملا تخصصی و علمی و با استفاده از متدهای جراحی زیبایی روز دنیا در زمینه جراحی های زیبایی صورت فعالیت دارند. تخصص، دانش و علم بالای ایشان و همچنین تعهد و وجدان کاری ایشان در زمینه انواع جراحی زیبایی و تلاش ایشان برای بدست آوردن بهترین نتایج ممکن از خصوصیات برجسته ایشان می باشد.

بهترین جراح بینی طبیعی

با توجه به اینکه بینی از اجزای اصلی صورت است، طبیعی بودن فرم آن بسیار با اهمیت می باشد. اینکه یک جراح بتواند جراحی بینی را به شکلی انجام دهد که آن بینی به صورت طبیعی به نظر برسد از خصوصیات خوب و مهم آن جراح به شمار می رود. متناسب بودن سایز و فرم بینی با سایر اجزای صورت بسیار مهم است، آقایان مخصوصا در این مورد بسیار دقیق تر هستند و این موضوع برایشان مهم تر است. دکتر امیرحسین محمدی مفرد یکی از بهترین جراحان بینی طبیعی در تهران می باشند.

 

بسیاری از افراد مخصوصا آقایان دارای بینی استخوانی و قوز داری می باشند که نیازمند جراحی بینی خود هستند تا فرم زیبایی به بینی خود بدهند. یک جراح بینی خوب که متخصص جراحی بینی استخوانی است باید بتواند با انجام یک جراحی عالی، این قوز و فرم نا مناسب را به زیباترین شکل ممکن برطرف نماید و یک فرم عالی به آن بینی بدهد.

 

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

برخی افراد نیز با داشتن بینی بزرگ و گوشتی خود که دارای علایمی مانند ضخیم بودن پوست نوک بینی، پهن بودن بینی، ضخیم بودن عرض پره های بینی، بزرگی نوک بینی و … هستند نسبت به بینی خود احساس خوبی نداشته و داوطلب جراحی بینی گوشتی خود هستند. در مرکز ما دکتر سالومه سالاریان طی مشاوره با افراد دارای بینی گوشتی از درصد نتایج جراحی و زمان بهبودی بعد عمل به بیمار اگاهی کافی می دهد و طی جراحی از جدیدترین تکنیک های لازم برای بینی گوشتی استفاده می کند.

این روش جراحی بینی برای همه افراد مناسب نیست، جراحی بینی فانتزی برای کسانی که بینی گوشتی دارند با توجه به ضخامت پوست بینی مناسب نیست. این روش جراحی زیبایی بینی بیشتر در بین خانم ها طرفدار دارد و در آقایان بسیار کمتر مورد استقبال قرار می گیرد. جهت انتخاب بهترین جراح بینی فانتزی ، داوطلب عمل بینی فانتزی می بایست تحقیقات خود را در جهت پیدا کردن جراح مورد نظر خود را انجام داده تا بهترین جراح بینی نیمه فانتزی را با توجه به خصوصیات آن جراح و اهداف و نتایج مورد انتظار خود مشخص نماید.

تکنیک های عمل بینی

صرف نظر از اینکه پزشک چه نوع جراحی بینی را برای متقاضی این عمل در نظر می گیرد، معمولا از یکی از دو تکنیک اصلی برای این کار استفاده می شود.

عمل بینی با تکنیک بسته

جراحی زیبایی به روش بسته به طور کلی روشی است که اولویت دارد؛ زیرا تمام برش های جراحی در داخل بینی انجام می شود و زخم ها همه داخلی هستند؛ با انکه برش ها پنهان هستند، جراح هنوز می تواند به نقاط زیادی از بینی دسترسی پیدا کند تا به طیف وسیعی از موارد زیبایی و ساختاری رسیدگی کند.

عمل بینی با تکنیک باز

جراحی بینی باز به پزشک امکان دسترسی بیشتری به غضروف و استخوان های بینی را می دهد، اما ممکن است جای زخم کوچک بر روی بینی باقی بماند. در این روش با ایجاد یک برش در ناحیه غضروف بین دو بینی، پزشک می تواند پوست را از نوک بینی بلند کند و غضروف را بسیار دقیق شکل دهد. هنگام بهبودی، جای برش یک زخم بسیار کوچک و تقریبا نادیده بر بینی می ماند

و در اخر

انتخاب یک جراحی بینی خوب و با تجربه نیازمند صرف وقت و انرژی است ولی این نکته را بدانید

که تمام این زحمات ارزش این را دارد زیرا شما تا آخر عمر خود قرار است با بینی که جراح برای

شما شکل می دهد زندگی کنید و نفس بکشید. به هیچ عنوان ملاک تان برای انتخاب جراح بینی

هزینه نباشد، البته هزینه هم عامل مهمی است. ولی دیده شده است جراحانی که هزینه های

کمتر دریافت می کنند ولی نتیجه جراحی به هیچ عنوان رضایت بخش نیست.

 

نمونه جراحی بینی از دکتر امیر حسین محمدی مفرد

 

 

 

برای دیدن نمونه کار های بیشتر  به بخش گالری در سایت مراجعه کنید و یا روی لینک کلیک کنید . 

 

دکتر امیر حسین محمدی مفرد ،  بهترین جراح بینی در تهران می باشد ایشان : 

 • متخصص فک ، صورت و پلاستیک بینی
 • مدرس و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی
 • جز رتبه های برتر آزمون برد تخصصی

همچنین شما میتوانید از مشاوره رایگان در تایم های مشخص شده شنبه، دوشنبه، چهارشنبه 15 الی 18 بعدازظهر در این کلینیک زیبایی بهره مند شوید ، برای در یافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره tel:09215256755 تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید . 

دریافت نوبت

لطفا هنگام دریافت نوبت این نکات را در نظر داشته باشید

 • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید زیرا قبل از دریافت نوبت می بایست آدرس ایمیل و یا شماره تماس شما تایید شود.
 • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.

زمان ترجیحی*