عمل زیبایی بینی – همه چیز درمورد رینوپلاستی
عمل زیبایی بینی همه چیز درمورد رینوپلاستی

عمل زیبایی بینی – همه چیز درمورد رینوپلاستی

8 خرداد 1400 جراحی زیبایی بینی مقالات

همه چیز در مورد جراحی بینی یا رینو پلاستی

 

عمل زیبایی بینی - همه چیز درمورد رینوپلاستی

عمل زیبایی بینی – همه چیز درمورد رینوپلاستی

 

عمل زیبایی بینی چیست ؟ عمل رینوپلاستی بینی چیست ؟

انسان ذاتا به دنبال زیبایی خود است یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی بینی میتوان به جراحی بینی یا رینو پلاستی اشاره کرد ، در این عمل بینی پزشک متحصص با فرم دادن بینی زیباجو بینی ، عمل بینی او را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد .

برای اینکه توازن در صورت شما به بهترین شکل ممکن انجام شود ، حتما بینی خود را به دست پزشک ماهر یا بهتر بگوییم به دست بهترین متخصص جراحی بینی بسپارید زیرا این پزشک باید تجربه زیادی در عمل بینی داشته باشد و تعداد عمل های زیادی را انجام داده باشد .

از این رو به شما دکتر امیر حسین محمدی مفرد توصیه میشود که از لحاظ تجربه تعداد عمل بینی و بهترین جراح بینی در تهران می باشد .

جراحی زیبایی بینی مناسب چه کسانی است ؟

از سوالات بیشماری که پرسیده میشود این است که عمل جراحی بینی برای چه کسانی مناسب است ؟

اکثر زیباجویانی که برای عمل بینی خود به کلینیک دکتر امیر حسین محمدی مفرد مراجعه میکنن یا از طریق همین سایت سوالات خود را مطرح می کنند از بینی یا بهتر بگوییم از شکل ظاهری بینی خود راضی نیستند ، این زیباجویان یا بینی آن ها فرم مناسبی ندارد یا پره های بینی آنها دچار مشکل شده و یا اینکه در اثر تصادف بینی آنها به شکلی غیر معمول انحنا پیدا کرده است .

البته این نکات را هم باید توجه داشته باشیم که بعضی از زیبا جویان بخاطر بزرگ بودن بینی بیش از حد و یا انحنا بینی ، افتادگی بینی ، رفع قوز بینی ، رفع گوشت زیاد بینی و یا با نوک بینی خود مشکل دارند به پزشک مراجعه می کنند .

 

عمل زیبایی بینی - همه چیز درمورد رینوپلاستی

عمل زیبایی بینی – همه چیز درمورد رینوپلاستی

 

انواع جراحی بینی

حال به برسی انواع جراحی بینی می پردازیم که دکتر محمدی مفرد به بهترین شکل برای شما این کار را انجام میدهد :

1 . عمل بینی گوشتی

2 . عمل بینی استخوانی

3 . عمل بینی نیمه فانتزی و فانتزی

در اینجا به توضیح هر یک از این موارد می پر دازیم تا کامل بحث جراحی بینی را متوجه شوید .

 1 . همه چیز درباره عمل بینی گوشتی :

بینی گوشتی دارای بافت پوستی ضخیم و استخوان بندی و غضروف ضعیف تری نسبت به سایر بینی ها دارد.

در عمل این نوع بینی ها چون قسمت پوست و پره های بینی بیشتر تحت تاثیر جراحی قرار می گیرد بعد از مدتی امکان متمایل شدن سر بینی به سمت پایین را دارد.

برای پیشگیری از این مشکل کمی از غضروف بینی را به پایین ان پیوند می دهند .

در متن زیر مشخصات کامل بینی گوشتی را برای شما شرح می دهیم :

  • پوست بینی: ضخیم، چرب به همراه منافذ وسیع
  • نوک بینی: پهن (استخوانی در زیر آن احساس نمی‌شود.)
  • پره‌های بینی: بلند، پهن و ضخیم
  • غضروف و استخوان بینی: ضعیف

 

سوالی که برای این عمل پیش میاد اینکه :

  آیا جراحی بینی گوشتی بازگشت دارد ؟

توصیه میکنیم این مقاله را بخوانید ، برای خواندن روی لینک کلیک کنید .

 2 . همه چیز درباره عمل بینی استخوانی  :

یکی از بهترین انواع بینی برای جراحی زیبایی رینوپلاستی، بینی استخوانی است. در این مدل بینی معمولا ساختار بینی به‌گونه‌ای است که پوست روی آن بسیار نازک و بدون بافت است.

غضروف در بینی اسخوانی بسیار مطلوب و مناسب ایجاد شده است و هیچ نیازی به پیوند غضروف یا استفاده از غضروف مصنوعی وجود ندارد. در بسیاری موارد بینی استخوانی دارای کمی انحراف است که در زمان جراحی، به‌راحتی برطرف می‌شود.

اگر میخواهید انواع مدل بینی استخوانی را مشاهده کنید به گالری سایت مراجعه کنید .

به گزارش انجمن جراحی پلاستیک آمریکا، انواع بینی‌هایی که در انسان‌ها وجود دارد مختلف است. اما از لحاظ کلی می‌توان آن‌ها را به همین سه دسته‌ای که ذکر شد تقسیم کرد؛ چرا که بینی از لحاظ آناتومی و نوع جراحی، به طیف‌های تخصصی و گسترده‌ای تقسیم می‌شود که اطلاع از چگونگی آن چندان اهمیتی ندارد.

 

اگر در مورد آناتومی بینی مشتاق به خواندن هستید حتما مقاله زیر را بخوانید .

 

برای خواند رو ی آناتومی بینی کلیک کنید

 

 

عوارض جراحی بینی استخوانی چیست ؟

جراحی بینی یکی از رایج‌ترین انواع جراحی زیبایی محسوب می‌شود. تکرار و تمرین زیاد پزشکان در جراحی بینی استخوانی تاحدی است که اکثرا تخصص و تجربه خوبی در این زمینه به‌دست آورده‌اند؛ اما گاهی جراحی‌ها توسط پزشکان بی‌تجربه‌ای انجام می‌شود که عوارض جراحی را چند برابر می‌کنند.

طبق گزارشات نشریه HealthLine، معمولا جراحی‌های زیبایی بینی خصوصا در بینی استخوانی، عوارض بسیار کمی دارند. اما زمانی این عوارض بیشتر می‌شوند که فرد پزشک غیرمتخصص و غیرحرفه‌ای را برای انجام جراحی رینوپلاستی انتخاب کرده باشد. در این شرایط، ریسک بروز مشکلات متعدد بیشتر خواهد شد.

در ابتدا مقاله هم به این نکته اشاره کردیم که مراجعه به پزشک غیر متخصص این عوارض را در پی خواهد داشت ، پس در انتخاب این عمل بینی و انتخاب جراح بینی حتما ، در مورد پزشک تحقیق کنید .

3 . همه چیز در موردجراحی بینی فانتزی و نیمه فانتزی  :

بدون اغراق میتوان گفت که اگر به کلینیک برای جراحی بینی رفته باشید حتما با اصطلاح هایی مانن بینی فانتزی و نیمه فانتزی آشنا شدید یا به گوش شما خطور کرده است . اصلا شاید برایتان این سوال پیش بیاد که :

جراحی بینی نیمه فانتزی چه شکلیه ؟ بینی نیمه فانتزی دخترانه چگونه است ؟ بیمه نیمه فانتزی گوشتی چه شکلی است ؟ ورم بینی نیمه فانتزی چگونه است ؟

پیشنهاد میکنم حتما به گالری تصاویر سایت مراجعه کرده و یا روی  لینک  کلیک کنید .

در عمل بینی نیمه فانتزی که به تازگی به خانوم ها رایج و پر طرفدار شده زاویه لب بالا تا بینی فرد به 105 درجه میرسد و یا اصطلاحا بینی عروسکی می گویند .

اگر خواسته باشم راحت تر برایتان توضیح دهم میتوان گفت بینی نیمه فانتزی عملی است بین دو عمل است که نه بینی شما خیلی طبیعی بنظر برسد و نه خیلی فانتزی بنظر برسد .

بهترین جراح بینی چه کسی است ؟

اگر انواع عمل بینی را مطالعه کرده باشید ، متوجه شدیم که بعضی از این عمل ها کار بسیار دشوار و حساسی است که نباید به دست هر جراح سپرد زیرا عواقبی دارد که بعضا برگشت پذیر نخواهد بود .

حال با این شرایط ویژگی جراح بینی چیست ؟ بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟ بهترین پزشک عمل زیبایی بینی کیست ؟ ویژگی های جراحی ماهر بینی چیست ؟

حال به این ویژگی ها می پردازیم :

1 . جراح باید دارای نمونه کار زیادی باشد تا زیباجویان بتوانند به این جراح اعتماد کنند .

2 . جراح باید دارای هوش ریاضی باشد ، زیرا جراحی بینی خود یک مهارت است .

3 . زمان کافی برای بیمار در قبل و بعد عمل داشته باشد که بیمار به راحتی و بدون دغدغه بتواند عمل خود را به پایان برساند .

4 . سلامت بیمار را بدون در نظر گرفتن شرایط مالی بررسی نماید .

5 . مشاوره های رایگان جراحی بینی در قبل و بعد عمل نیز داشته باشد .

6 . جز رتبه های برتر آزمون تخصصی برد باشد .

7 . داشتن رضایت کامل زیباجو بعد عمل بینی

8 . تبحر و تخصص کافی در حوزه جراحی بینی داشته باشد .

 

اقدامات قبل از جراحی بینی چیست ؟

حال تصمیم به جراحی بینی داریم اقدامات قبل از جراحی بینی چیست ؟

رژیم غذایی مناسب :

حتما رژیم غذایی خود را قبل از عمل زیبایی بینی تصحیح کنید زیرا تغذیه بهتر ، باعث می شود تا زخم ها و کبودی های صورت بهبودی سریعی داشته باشند ، همچنین باعث جلوگیری از عفونت میگردد .

در حد امکان سعی کنید از میوه ، سبزیجات ، و غلات بسیار مصرف کنید ، همچین شما میتوانید مکمل های تغدیه از جمله ویتامین آ و ویتامین سی مصرف نمایید .

توجه داشته باشید که قبل از هر کاری حتما با پزشک خود مشورت نمایید تا اطلاعات کافی ، متخصر و جامع را به شما ارائه دهد .

مصرف دارو قبل از جراحی بینی :

قبل از عمل بینی سعی کنید از مصرف بعضی از دارو ها امتناع کرده تا مشکلی برای شما پیش نیاید ، حتما پزشک خود را  از این دارو ها مطلع کنید تا عوارض قبل و بعد عمل بینی ایجاد نگردد .

سیگار کشیدن قبل از عمل بینی :

میدانید که سیگار کشید جریان خون را در سراسر بدن کاهش داده و این کاهش میتواند اکسیژن خون را کاهش دهد ، توجه داشته باشید که این کاهش اکسیژن باعث میشود تا بعد از عمل بینی بهبودی تا کند شود و خطر ابتلا به عفونت و زخم های شدیدی را در پی داشته باشد .

اگر میخواهید عمل بینی موفقی را تجربه کنید ، حداقل سیگار را به مدت دو هفته قبل از عمل بینی ترک نمایید .

تخمین هزینه جراحی بینی چگونه است ؟

هزینه جراحی خود نیز به عواملی بستگی دارد که هر یک را به اختصار مرور میکنیم :

تجربه جراح بینی : عملا هزینه جراح بینی با تجربه و معروف از یک جراح بینی ناشناخته بدون تجربه متفاوت است ، پس این را در نظر داشته باشید که روی هزینه بینی تاثیر خواهد گذاشت .

امکانات جراحی : اگر شما به یک جراح بینی که امکاناتی ندارد مراجعه کنید قطعا هزینه کمتر دریافت میکند و یا ممکن است عمل بینی شما را به بیمارستان انتقال دهد .

جراحی بینی بصورت اقساط

اگر از جمله افرادی می باشید که میخواهید بینی خود را بصورت اقساط عمل کنید میتوانید فرم زیر را پر کرده و یا با شماره درج شده در سایت تماس گرفته تا راهنمایی های کامل در این خصوص را دریافت نمایید .

سوالات متداول در مورد جراحی بینی

اگر هنوز جواب سوال خود را نیافتید میتوانید مقاله سوالات متداول در مورد جراحی بینی را مطالعه کنید  یا روی لینک کلیک کنید .

 

نمونه جراحی بینی دکتر امیر حسین محمدی مفرد

 

اگر نیاز به دیدن نمونه کار بیشتر از دکتر امیر حسین محمدی مفرد دارید حتما به گالری سایت سر بزنید .
  • متخصص فک ، صورت و پلاستیک بینی
  • مدرس و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی
  • جز رتبه های برتر آزمون برد تخصصی

همچنین شما میتوانید از مشاوره رایگان در تایم های مشخص شده شنبه، دوشنبه، چهارشنبه 15 الی 18 بعدازظهر در این کلینیک زیبایی بهره مند شوید ، برای در یافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره tel:09215256755 تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید .

دریافت نوبت

لطفا هنگام دریافت نوبت این نکات را در نظر داشته باشید

  • لطفا از صحت اطلاعات تماس خود اطمینان حاصل کنید زیرا قبل از دریافت نوبت می بایست آدرس ایمیل و یا شماره تماس شما تایید شود.
  • لطفا دقت فرمایید که آدرس ایمیل www ندارد.

زمان ترجیحی*